Англія у нудному матчі мінімально обіграла Сербію

Долю матчу вирішив гол Беллінгема.
Джуд Беллінгем та Гарет Саутгейт / Getty Images

У заключному матчі ігрового дня Євро-2024 збірна Англії зустрічалася із Сербією.

Підопічні Саутгейта зуміли забити швидкий гол зусиллями Сака та Беллінгема – гравець Арсеналу видав шикарний простріл у район штрафного майданчика, а гравець Реала безпомилково конвертував пас у гол.

Через сім хвилин після цього м'яча Мітрович міг порівнювати рахунок, однак із центру штрафного майданчика не влучив у ворота. Час першого тайму, що залишився, команди провели в центрі поля, намагаючись взяти м'яч під свій контроль, однак у підсумку тайм закінчився з рахунком 0:1.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася. На 52-й хвилині Младенович мав напівмомент, однак чи то його пас, чи то удар нейтралізував Пікфорд.

У матчі були ще удари Кейна та Влаховича, проте загалом здавалося, що команди ще у перерві погодилися на такий результат зустрічі, як підсумок – 0:1 на користь Англії.

Сербія — Англія 0:1
Гол: Беллінгем, 13

Сербія: Райкович — Велькович, Міленкович, Павлович — Живкович, С. Мілінкович-Савич, Гудель (Ілич, 46), Лукич (Йович, 61), Костич — Влахович, Мітрович (Тадич, 61).

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз, Геї, Тріпп’єр — Александер-Арнольд (Галлагер, 69), Райс — Сака (Боуен, 76), Беллінгем (Мейну, 86), Фоден — Кейн.

Попередження: Гудель, Тадич