Сенсації не сталося: Нідерланди втримали перемогу над Польщею

Завершився черговий матч чемпіонату Європи-2024.
Польща - Нідерланди / Getty Images

У першому турі чемпіонату Європи збірна Нідерландів зустрічалася з Польщею та зуміла здобути важку перемогу.

Команди розпочали матч на зустрічних курсах, а перший шанс забити мав Гакпо вже на другій хвилині матчу – Щесни перевів м'яч на кутовий після удару у ближній кут. На десятій хвилині Рейндерс спробував успіх ударом зі штрафного майданчика, але гравцю Мілана не вистачило точності.

На 16-й хвилині Букса зумів уникнути опіки під час подачі кутового і вивів Польщу вперед.

Втім, Нідерланди не впали у ступор після пропущеного голу та продовжили атакувати, за що були винагороджені голом. Гакпо вдарив через штрафний майданчик і після рикошету м'яч опинився у сітці – 1:1.

Другий тайм проходив в атаках підопічних Кумана, проте самовіддана гра захисту поляків і не менш надійна гра Щесни допомагала зберігати рахунок рівним. Тим не менш, під кінець другого тайму Веггорст зреагував на пас партнера, що проникає, і приніс своїй команді перемогу.

Зазначимо, що на 90-й хвилині Свірдерськи міг рахунок зрівняти, проте юний воротар "помаранчевих" потягнув удар із ближньої дистанції.

Польща — Нідерланди 1:2
Голи: Букса, 16 -  Гакпо, 29, Веггорст, 85

Польща: Щесни — Беднарек, Саламон (Берешинські, 87), Ківьор — Франковські, Зелінські (Пьотровські, 77), Романчук (Сліш, 55), Залевські — Урбанські (Свідерські, 56), Шиманські (Модер, 46) — Букса

Нідерланди: Вербрюгген — Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 88) — Схаутен, Рейндерс, Веєрман (Вейналдум, 62) — Сімонс (Мален, 63), Депай (Веггорст, 81), Гакпо (Фрімпонг, 80)

Попередження: Веєрман