Іспанія впевнено обіграла Хорватію завдяки ударному першому тайму

"Фурія Роха" забила три голи у першій половині зустрічі.
Іспанія / Getty Images

У суботу, 15 червня, у Берліні на Олімпіаштадіоні пройшов матч першого туру групи В чемпіонату Європи-2024, в якому зустрілися Іспанія та Хорватія.

Три роки тому збірні зіграли в 1/8 фіналу Євро-2020, який вийшов дуже вогняним. На жаль, цього разу сценарій не повторився.

На 29-й хвилині Альваро Мората вирвався на побачення з воротарем і зробив рахунок 1:0 на користь номінальних господарів. А всього через три хвилини Фабіан Руїс, який асистував Мораті, забив сам з передачі Педрі.

У доданий до першого тайму час Дані Карвахаль та Ламін Ямаль на двох оформили третій гол Іспанії та одразу кілька рекордів.
Після відпочинку хорвати намагалися хоч якось повернутися до гри, але їм все ніяк не вдавалося відправити м'яч у сітку Унаї Сімона.

Відмінна можливість зробити це з'явилася за десять хвилин до кінця основного часу, коли Сімон привіз атаку на свої ворота, через що Родрі довелося фолити у своєму штрафному майданчику.

І хоча Бруно Петкович із "позначки" не зміг переграти воротаря, Іван Перишич перший опинився на м'ячі: ветеран вбіг у штрафний майданчик і віддав пас на того ж Петковича, який вразив уже порожні ворота.

Однак після консультації з арбітром на VAR Майкл Олівер скасував взяття воріт через офсайд. Це був серйозний удар по команді Златко Далича, яка так і не оговталася від цього.

Іспанія ж просто дограла цей матч і здобула перемогу з рахунком 3:0. Підопічні Луїса де ла Фуенте посіли перше місце квартету як мінімум до поєдинку Італії та Албанії.

Іспанія - Хорватія 3:0
Голи: Мората, 29, Руїс, 32, Карвахаль, 45+2.

На 80-й хвилині Бруно Петкович (Хорватія) не реалізував пенальті (воротар).

Очікувані голи (xG): 2.11 - 2.27
Володіння м'ячем: 46% - 54%
Удари: 12 - 14
Удари в площину: 6 - 4
Фоли: 12 - 10

Іспанія: Сімон - Карвахаль, Ле Норман, Начо, Кукурелья - Педрі (Ольмо, 60), Родрі (Субіменді, 86), Руїс - Ямаль (Торрес, 86), Мората (Оярсабаль, 67), Вільямс (Меріно, 67).

Хорватія: Лівакович - Станішич, Шутало, Понграчич, Гвардіол - Модрич (Пашалич, 65), Брозович, Ковачич (Сучич, 65) - Майєр, Будімір (Перішич, 56), Крамарич (Петкович, 72).