Угорщина - Швейцарія 1:3 відео голів та найкращих моментів матчу Євро-2024

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Угорщина - Швейцарія / Getty Images

У першому турі групового етапу Євро-2024, який пройшов у суботу, 15 червня, Швейцарія здобула перемогу над Угорщиною, обігравши її з рахунком 3:1.

У першому таймі швейцарська команда забила два голи завдяки зусиллям Квадво Дуа та Мішеля Ебішера. У другому таймі Барнабаш Варга зумів забити гол, зменшивши відставання угорців. Проте, на додаток, Брель Емболо забив третій гол для Швейцарії, встановивши остаточний рахунок матчу.

Пропонуємо до вашої уваги відео всіх голів матчу Угорщина - Швейцарія, що пройшов у першому турі ЧЄ-2024:

Угорщина – Швейцарія 1:3
Голи: Варга, 66 - Дуа, 12, Ебішер, 44, Емболо, 90+3

xG: 1.34 – 2.50
Удари: 5 - 15
Удари у площину воріт: 2 - 7
Володіння м'ячем: 44% – 56%

Склад команд:

Угорщина: Гулачі – Лонг (Болла, 46), Орбан, А. Салай (Адам, 80) – Фіоло, А. Нодь (Кляйнгайслер, 67), Шефер, Керкез (Дардоі, 79) – Шаллаї, Собослаї – Варга.

Швейцарія: Зоммер – Шер, Аканджі, Родрігес – Відмер (Стергіу, 68), Джака, Фройлер (Сьєрро, 85), Ндойє (Рідер, 86) – Ебішер, Варгас (Емболо, 74) – Дуа (Амдуні, 68).

Попередження: Салай, Фіоло - Відмер, Фройлер.