Швейцарія у напруженому матчі здолала Угорщину

Завершився матч першого туру групового етапу Євро-2024.
Угорщина - Швейцарія / Getty Images

У матчі першого туру групи А на чемпіонаті Європи зустрічалися між собою збірні Угорщини та Швейцарії.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку номінальних гостей, які змогли відкрити рахунок уже на початку матчу - забив Квадво Дуа. На 20-й хвилині матчу Варгас міг подвоїти перевагу Швейцарії, пробивши з меж штрафного майданчика після відскоку м'яча, однак Гулачі зміг перевести м'яч на кутовий.

І все ж таки на перерву команди пішли за рахунку 0:2 - Ебішер на кордоні штрафного майданчика одним дотиком обробив м'яч, а другим оформив неймовірної краси гол.

Збірна Угорщини "прокинулася" ближче до середини другого тайму і змогла відіграти один м'яч - Собослаї виконав довгий закид у штрафний майданчик, а Варга безпомилково відправив м'яч у сітку.

Після цього голи "мадяри" змогли мобілізувати свої сили кинулися в атаку, щоб здобути хоча б нічию, проте впевнена гра захисників, а часом і воротаря збірної Швейцарії допомогли команді Мурата Якіна втримати переможний результат. Більше того, Емболо ефектно перекинув воротаря Угорщини, тим самим оформивши перемогу Швейцарії.

Угорщина — Швейцарія 1:3
Голи: Ворго, 66 — Дуа, 13, Ебішер, 45, Емболо, 90+3

Угорщина: Гулачі — Лонг (Болла, 46), Орбан, А. Солої (Адам, 80) — Фіоло, А. Нодь (Кляйнгайслер, 67), Шефер, Керкез (Дардої, 79) — Шоллої, Собослаї — Ворга.

Швейцарія: Зоммер — Шер, Аканджі, Родрігес — Відмер (Стергіу, 68), Джака, Фройлер (С’єрро, 85), Ндоє (Рідер, 86) — Ебішер, Варгас (Емболо, 74) — Дуа (Амдуні, 68).

Попередження: Солої, Фіоло — Відмер, Фройлер