Україна програла Польщі у товариському матчі

Підопічні Реброва не змогли відігратися, пропустивши три м'ячі на старті поєдинку.
Збірна України / Getty Images

У рамках підготовки до Євро-2024 збірна України під проводом Сергія Реброва зустрічалася з Польщею. Матч проходив на стадіоні імені Каземіжа Гурського та викликав небувалий інтерес з боку вболівальників обох країн.

Матч для "синьо-жовтих" розпочався дуже гірше - вже на 11-й хвилині подача з кутового завершилася плутаниною у штрафному майданчику та голом Валюкевича. Збірна Україна, вочевидь, розгубилася, бо вже через п'ять хвилин Зелінський вдарив із лівого флангу у бік воріт і зрештою записав на свій рахунок гол.

Минуло 20 хвилин і натуралізований уродженець Ковеля Романчук замкнув подачу Скураша – 3:0.

Наприкінці першого тайму Малиновський пасом із глибини поля знайшов Довбика, а форвард Жирони свій момент реалізував, скоротивши відставання у рахунку.

У другому таймі тренери почергово провели низку замін, а їхні підопічні мали шанси збільшити кількість забитих м'ячів цього вечора. Зелінський міг записати на свій рахунок дубль, проте Бущан зумів парирувати його дальній удар. У свою чергу, Довбик не зміг точно пробити по воротах після відмінного усунення з напівфланга.

Зрештою матч завершився з рахунком 3:1 на користь поляків, а вже 14 червня стартує Євро-2024, на якому обидві команди візьмуть участь.

Польща - Україна 3:1

Голи: Валукевич, 11, Зелінський, 16, Романчук, 30 - Довбик, 41

Володіння м'ячем: 45% – 55%
Удари: 17 - 14
Удари у ворота: 8 - 3
Фоли: 6 - 11

Польща: Скорупські, Саламон, Ківер, Валюкевич (Берешіньськи, 61), Залевскі (Пухач, 72), Зеліньскі (Левандовськи, 61), Романчук (Модер, 60), 5;   Калузіньськи, 61) , Букса.

Україна: Бущан, Тимчик, Бондар, Таловеров, Миколенко (Зінченко, 46), Ярмоленко (Циганков, 70), Зубків (Мудрик, 70), Сидорчук, Малиновський (8) Довбик (Ванат 76).

Попередження: Тимчик (49), Малиновський (56), Таловеров (86).