УЄФА оцінив перемогу України над Ісландією

У європейському союзі відзначили статиску нашої національної збірної.

У рамках фінального матчу кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року між збірна України переграла Ісландію (2:1).

Пресслужба Європейського футбольного союзу висловилася з приводу поєдинку.

"Україна продемонструвала натхненне повернення у другому таймі у Вроцлаві та, подолавши відставання в рахунку, як і минулого четверга в Боснії та Герцеговині, обіграла Ісландію і посіла місце в групі E.

Приголомшливий гол, забитий Альбертом Гудмундссоном наприкінці першої години гри, дав змогу гостям контролювати ситуацію до перерви після того, як удар Романа Яремчука було скасовано через офсайд. Україна не зупинилася на досягнутому, і за п'ять хвилин до кінця зустрічі Михайло Мудрик оформив перемогу", - йдеться у звіті.

Зазначимо, що УЄФА оцінив статистику української команди - лише дві поразки в останніх 20 відбіркових матчів ЄВРО (13 перемог 5 нічиїх).

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і огляд матчу Україна - Ісландія.