"Програли Україні - це нормально": тренер Ісландії оцінив підсумок фіналу відбору на Євро-2024

Оге Гарейде назвав гравця, який змінив хід зустрічі.

Головний тренер збірної Ісландії Оге Гарейде прокоментував поразку від збірної України (1:2) у фіналі плей-оф за вихід на Євро-2024.

За словами фахівця, він задоволений виступом своєї команди.

"Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. У нас були шанси на початку другого тайму забити другий м'яч. Але вони в другому таймі рано забили в наші ворота. Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали ближче грати до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом, це був досить непоганий, рівний матч.

Вийшов Зінченко - він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже хороший футболіст "Арсеналу", який змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б прикріше. А так програли Україні - і це нормально.

Гравці дуже розчаровані. Завжди, після кожного матчу, будь-який гравець програє - і він розчарований. Усі хочуть перемагати, особливо коли грають за збірну. Але нам потрібно розуміти, що ми грали проти сильної команди і працювати далі", - наводить слова тренера Суспільне Спорт.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і огляд матчу Україна - Ісландія.