Україна - Ісландія 2:1 відео голів та огляд матчу плей-офф відбору на Євро-2024

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Віктор Циганков / Getty Images

У рамках фінального поєдинку плей-офф відбору на Євро-2024 збірна України зустрічається з Ісландією.

Підопічні Реброва пропустили в середині першого тайму - Гудмундссон ударом з лінії штрафного майданчика вразив ворота Луніна.

Перший тайм завершився мінімальною перевагою гостей поля, а на початку другої половини зустрічі Циганков отримав м'яч на розі штрафного майданчика, змістився в центр і влучним ударом відновив паритет.

Під завісу матчу Михайло Мудрик отримав пас від Георгія Судакова та влучним ударом у кут вивів нашу збірну на Євро-2024 (2:1).