Боснія та Герцеговина - Україна 1:2 відео голів та огляд матчу півфіналу плей-офф Євро-2024

До вашої уваги найкращі моменти переможного матчу за участю команди Реброва.
Збірна України / Getty Images

У рамках півфіналу плей-офф за вихід на Євро-2024 збірна України зустрічалася з Боснією та Герцеговиною.

Перший гол у цій грі стався на 57-й хвилині. Рікошет від Миколи Матвієнка допоміг м'ячу після удару одного із гравців команди господарів залетіти у ворота.

Далі на поле вийшов Роман Яремчук і наша команда стала грати набагато впевненіше в атаці. Спочатку українець відзначився забитим голом, а вже за кілька хвилин віддав чудовий асист на Артема Довбика, який вирвав перемогу для своєї команди.