"Треба показувати свою гру та стиль": Бражко - про матч із Боснією і Герцеговиною

Хавбек розповів, як збірна України готується до майбутнього поєдинку.

Півзахисник збірної України Володимир Бражко поділився враженнями від дебютного збору в національній команді та висловився про півфінальний матч плей-офф відбору на Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини.

"Акліматизація проходить добре, хлопці підтримують. Була двостороння гра, що трошки додає розуміння. Якщо порівнювати з молодіжною збірною, то стиль один і схема одна, але все набагато швидше, усі набагато краще працюють із м’ячем. Звичайно, важче, але треба звикати до цього рівня, бути гідним представляти країну на ньому".

"Звісно, втомилися після двосторонки, бо провели три тайми по 25 хвилин, велика інтенсивність. Був день відновлення, завтра теж. Сподіваюся, що добре відновлюся й буду гарно почуватися. Проти кого було складніше грати? Проти всіх!

До аналізу боснійців справа ще не дійшла. Усі хлопці під’їдуть, і будемо розбирати. У суперників добра збірна, але нам треба дивитися на себе, а не на них, показувати нашу гру, наш стиль", - наводить слова Бражка пресслужба УАФ.

Нагадаємо, що матч плей-офф відбору Євро-2024 Боснія та Герцеговина - Україна буде зіграний у четвер, 21 березня, на стадіоні Біліно Поле в Зениці. Стартовий свисток у зустрічі пролунає о 21:45 за київським часом.

Раніше півзахисник збірної України Георгій Судаков оцінив готовність команди до матчу проти Боснії і Герцеговини.