Швеція - Бельгія 0:3 Відео голів і найкращих моментів матчу відбору Євро-2024

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації чемпіонату Європи-2024.

У п'ятницю, 24 березня, збірна Бельгії в матчі першого туру кваліфікації Євро-2024 зіграла в гостях зі Швецією.

"Червоні дияволи" у дебютному матчі під керівництвом Доменіко Тедеско розгромили шведів з рахунком 3:0 завдяки хеттрику Ромелу Лукаку.

Бельгійський форвард вивів свою команду вперед на 35-й хвилині зустрічі, а практично відразу після перерви подвоїв перевагу. В обох випадках нападаючому асистував Доді Лукебакіо.

Остаточний результат протистояння гравець міланського Інтера встановив під кінець матчу, відзначившись на 83-й хвилині.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Швеція - Бельгія у першому турі відбору Євро-2024

Швеція - Бельгія 0:3

Голи: Лукаку, 35, Лукаку, 49, Лукаку, 83

Швеція: Ульсен – Вальквіст, Лінделеф, Екдаль, Аугустінссон (Гудмундссон 86) – Сванберг, Ольссон (Дьєкереш 64), Густафсон, Форберг (Классон 73) – Кулушевскі, Ісак (Ібрагімович 73)

Бельгія: Куртуа – Теате (Салемакерс 85), Вертонген, Фас, Кастань – Карраско (Опенда 90), Онана, Де Брюйне – Троссард (Мангаля 61), Лукаку (Борнаув 85), Лукебакіо (Бакайоко 61)

Попередження: Ольссон 38, Густафсон 62, Лінделеф 78, Кулушевскі 90+4.

Джерело: MEGOGO