Трубін не грав сухих матчів в Лізі чемпіонів майже чотири роки – він перервав свою серію

Український воротар нарешті не пропустив жодного голу.

Воротар збірної України та лісабонської Бенфіки Анатолій Трубін провів "матч на нуль" в рамках основного раунду Ліги чемпіонів, зумівши зберегти свої ворота в недоторканності в матчі проти мадридського Атлетико.

Бенфіка здолала грізного суперника з рахунком 4:0 та вийшла в лідери загальної турнірної таблиці.

Варто відмітити, що до цього матчу Анатолій Трубін пропускав в кожному поєдинку основного раунду Ліги чемпіонів починаючи з жовтня 2021 року, коли він, ще граючи за Шахтар, пропустив п'ять голів від мадридского Реала.

Останній "сухий" матч Трубіна відбувся в останньому турі групового етапу сезону-2020/21, коли з Інтером зіграли 0:0. Загалом серія Анатолія з матчів з пропущеними голами тривала цілих 16 поєдинків (9 за Шахтар та 7 за Бенфіку).