Ювентус у меншості вирвав перемогу над Лейпцигом

Туринська команда у вольовому стилі врятувала поєдинок із німецьким опонентом.

У середу, 2 жовтня, Лейпциг приймав на своєму полі Ювентус у рамках другого туру основного етапу Ліги чемпіонів.

"Червоні бики" двічі по ходу поєдинку вели в рахунку, але навіть у більшості не втримали позитивного для себе результату, поступившись туринцям з рахунком 2:3.

Лейпциг відкрив рахунок після пів години гри зусиллями Беньяміна Шешка, проте Ювентус зумів уперше в цьому матчі відігратися на початку другої половини зустрічі завдяки голу Душана Влаховіча.

Джерело: Getty Images

На 59-й хвилині туринці залишилися у меншості, коли червону картку отримав голкіпер Мікеле Ді Грегоріо, а невдовзі господарі поля ще й отримали право на пенальті, який реалізував той самий Шешко. Утім, на його дубль своїм другим забитим м'ячем відповів Влаховіч. Перемогу ж для "б'янконері" на 82-й хвилині вирвав Франсішку Консейсау.

Після двох турів Ювентус має у своєму активі шість набраних очок, а Лейпциг зазнав другої поразки. Наступний матч туринці проведуть 22 жовтня вдома проти Штутгарта, а німецька команда 23 жовтня прийме Ліверпуль.