Шахтар - Аталанта 0:3: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Шахтар - Аталанта / Getty Images

У вівторок, 2 жовтня, у рамках другого туру головного етапу Ліги чемпіонів Шахтар приймав Аталанту на своєму домашньому полі.

Після того, як "гірники" почали з нічиєю без голів проти Болоньї, вони зустрілися з іншою італійською командою і зазнали переконливої ​​поразки з рахунком 0:3.

Аталанта забила перший гол у середині першого тайму, коли Берат Джимсіті забив після штрафного удару. Адемола Лукман подвоїв перевагу команди перед перервою.

Рауль Белланова збільшив рахунок до 0:3 на початку другого тайму, забивши головою після передачі на дальню стійку.