Шахтар розгромно поступився Аталанті

Донецький клуб другий матч поспіль не може забити у Лізі чемпіонів.
Шахтар - Аталанта / Getty Images

У рамках другого туру головної стадії Ліги Чемпіонів у середу 2 жовтня відбулася зустріч між командами Шахтар та Аталанта. Обидві команди завершили свої перші матчі у цьому турнірі без голів, але цього разу Аталанта здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Матч розпочався активно, з командами, які по черзі потрапляли до офсайду, та Шахтар, який заробив перший кутовий. На 12-й хвилині гри Аталанта створила реальну загрозу, але удар Адемоли Лукмана пройшов повз праву стійку.

На 21-й хвилині Аталанта відкрила рахунок у матчі. Після штрафного удару на фланзі, Лукман зробив навіс у штрафний майданчик, де м'яч дістався Берату Джимсіті, який обіграв воротаря Шахтаря Дмитра Різника.

Аталанта продовжувала атакувати, але попри зусилля команда не змогла збільшити свою перевагу. Удари Шарля Де Кетеларе та Давида Дзаппакости були заблоковані, а удар Лукмана відбився від поперечини.

Однак, напередодні перерви, Лукман все ж таки забив свій гол. На 44-й хвилині Сеад Колашінац зробив пас у центр, звідки Лукман забив другий гол для Аталанти.

На початку другого тайму Шахтар спробував скоротити відставання, але удар Юхима Коноплі був неточним. У відповідь Аталанта збільшила свою перевагу, коли Рауль Белланова забив третій гол.

Протягом часу гри Шахтар намагався відновити рівновагу, але безуспішно. Команда не змогла створити реальної загрози для воріт Аталанти, а італійська команда, граючи з комфортною перевагою, довела матч до перемоги.