Бенфіка з Трубіни стартувала в Лізі чемпіонів з перемоги над Црвеною Звєздою

Непроста перемога португальського колективу.
Црвена Звєзда - Бенфіка / Getty Images

У четвер, 19 вересня, в рамках першого туру головної стадії Ліги чемпіонів футбольний клуб Црвена Звєзда прийняв на своєму полі команду Бенфіку з Лісабона. Бенфіка, яка нещодавно оновила тренерський склад, розпочала турнір з перемоги, обігравши суперника з рахунком 2:1.

Під керівництвом Бруну Лаже команда Бенфіку вже до середини першого тайму вийшла вперед на два м'ячі. Керем Актюркоглу відкрив рахунок на дев'ятій хвилині, а потім Оркун Кекчю подвоїв перевагу команди завдяки влучному удару зі штрафного.

У другому таймі Бенфіка утримувала свою перевагу, тоді як Црвена Звєзда змогла додати інтригу лише ближче до кінця матчу. На 86-й хвилині Мілсон опинився віч-на-віч з воротарем і забив м'яч у правий кут, український голкіпер Анатолій Трубін не зміг запобігти голу.

У наступному турі Ліги чемпіонів, який відбудеться 1 жовтня, Црвена Звєзда зустрінеться на виїзді з Інтером із Мілана, а 2 жовтня Бенфіка на своєму полі зіграє з Атлетіко з Мадрида.