Екс-форвард Шахтаря підтримав Судакова після незабитого пенальті в Лізі чемпіонів

Андрій Воробей похвалив півзахисника за матч проти Болоньї.

Донецький Шахтар стартував у новому розіграші основного етапу Ліги чемпіонів з нульової нічиєю у виїзному матчі проти італійської Болоньї (0:0).

Колишній форвард "гірників" Андрій Воробей підтримав Георгія Судакова, який не реалізував пенальті у ворота італійців:

"Я встану на захист Судакова. По-перше, пенальті - це лотерея, і він молодець, що знайшов у собі мужність піти його виконати. Так, не забив. Це йому мінус, величезний мінус. Але після цього моменту, у першому таймі так точно, він був провідним гравцем Шахтаря на полі. І, чесно кажучи, вся гра була через нього. Він у принципі зіграв добре перший тайм. Він дуже добре зіграв! Георгій виконав багато чорнової роботи. Я спеціально за ним стежив. Я розумію, що це таке, коли не забиваєш пенальті. Я дивлюся на людину, яка не забила пенальті, і розумію, що в неї на душі. Судаков у матчі з Болоньєю не загубився, він грав і створював. Він молодець! Він був у грі", - цитує Андрія Sport.ua.

Нагадаємо, наступний матч "гірники" проведуть у понеділок, 23 вересня. Суперником команди Пушича стане київська Оболонь.