Стали відомі подробиці травми Сікана - форварда замінити у першому таймі матчу з Болоньєю

У форварда діагностували перелом носа.

Донецький Шахтар стартував у новому розіграші основного етапу Ліги чемпіонів з нульової нічиєю у виїзному матчі проти італійської Болоньї (0:0).

Проте, "гірники" втратили основного форварда команди Данила Сікана, який отримав пошкодження після зіткнення з голкіпером суперника і був замінений на 35 хвилині гри.

Український журналіст Ігор Бурбас повідомив, що у Сікана діагностували перелом носа. Разом з тим, струсу мозку у гравця не виявили.

Нагадаємо, наступний матч "гірники" проведуть у понеділок, 23 вересня. Суперником команди Пушича стане київська Оболонь.