Ліверпуль стандартами переграв Мілан у Лізі чемпіонів

Англійці здобули виїзну вольову перемогу у стартовій грі турніру.

У вівторок, 17 вересня, на Сан-Сіро пройшов матч першого туру основної частини Ліги чемпіонів, в якому Мілан приймав Ліверпуль.

Господарі поля дуже здорово розпочали поєдинок, що в підсумку вилилося в забитий гол на третій хвилині - це Крістіан Пулішич вбіг до штрафного майданчика гостей і точним ударом низом вразив дальній кут воріт Аліссона.

Ось тільки радість "россонері" була не те, щоб занадто довгою. Через 20 хвилин Трент Александер-Арнольд виконав штрафний з гострого кута. Він закинув м'яч у воротарський майданчик, де Ібраїма Конате головою замкнув подачу.

Джерело: Getty Images

Взагалі варто відзначити, що після свого голу Мілан практично не атакував, оскільки англійці повністю перехопили ініціативу. Тому не дивно, що ще до перерви мерсисайдці вийшли вперед.

І знову команда Паулу Фонсеки провалилася під час стандарту! Цього разу оборона упустила під час кутового Вірджила ван Дейка.

Але й на цьому кошмар італійців не закінчився. На перших хвилинах другого тайму через травму не зміг продовжити зустріч Майк Меньян.

Його замінив 19-річний Лоренцо Торріані. Не можна сказати, що він зіграв погано, але свій м'яч він теж отримав.

На 67-й хвилині підопічні Арне Слота втекли в контратаку, Коді Гакпо прострілив уздовж воріт, а Домінік Собослаї вдало підставив коліно.

Навіть після цього Мілан не особливо-то й прокинувся. Ліверпуль же просто довів матч до фінального свистка, який зафіксував його вольову, але впевнену перемогу з рахунком 3:1.