Знищення Партизана в огляді розгромної перемоги Динамо: відео найкращих моментів матчу

До вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів між київською та белградською командами.

Київське Динамо розгромило сербський Партизан у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Кияни в Любліні не залишило шансів клубу з Белграда.

Динамо пропустило першим. Рахунок з пенальті відкрив Сальданья на 22 хвилині. Але вже у кінцівці першого тайму "біло-сині" повністю перевернули хід гри. Швидкі голи Шапаренка (на 40 хвилині), Бражка (на 42) та Караваєва (45+1) дозволили підопічним Олександра Шовковського піти на перерву у статусі лідера.

На другу половину зустрічі кияни вийшли ще більш вмотивовані. Кабаєв дальнім ударом на 55 хвилині зробив рахунок 4:1. Серби змогли відквитати один гол - Сальданья скористався непорозумінням у захисті киян. Денис Попов забив п'ятий гол у ворота Партизана, а розгром сербів довершив Піхальонок - неймовірна комбінація і 6:2 у Любліні.

До вашої уваги відео всіх голів матчі Динамо - Партизан у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів:

Динамо - Партизан 6:2

Голи: Шапаренко 40, Бражко 43, Караваєв 45+1, Кабаєв 55, Попов 83, Піхальонок 90+3 - Сальданья 21 (пен.), 66

Динамо: Бущан - Караваєв (Малиш, 46), Дячук, Попов, Вівчаренко - Буяльський (Піхальонок, 46), Бражко (Андрієвський, 86), Шапаренко (Лонвейк, 87) - Ярмоленко (Волошин, 69), Ванат, Кабаєв.

Партизан: А. Йовановіч - де Медіна (Філіповіч, 60), Марковіч, Муякіч, Антіч - Арріага, Го (Щекіч, 46), Захід (Натхо, 59) - Ксандер (Ібрагім, 60), Сальданья, Калулу (Тріфуновіч, 77).

Попередження: Бражко - Сальданья, де Медіна, Арріага.