Динамо знищило Партизан у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Сербський колектив може далі грати на "кубку дружби".
Динамо - Партизан / УАФ

У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське Динамо зустрілося з сербським Партизаном і розгромило суперника 6:2.

Поєдинок розпочався з обопільних атак команд і вже на четвертій хвилині матчу Ярмоленко ударом через себе міг відкривати рахунок, проте м'яч пролетів убік від воріт.

У середині першої половини зустрічі Караваєв поставив підніжку Калулу, що вилилося у пенальті, який реалізував Сальданья. Підопічні Шовковського правильно відреагував на пропущений м'яч та кинулися в атаку. Під завісу тайму Шапаренко зрівняв рахунок, скориставшись пасом Кабаєва з флангу, а вже за дві хвилини Бражко чудовим ударом вивів Динамо вперед.

Ще за три хвилини Ванат проткнув м'яч на правий фланг штрафного майданчика, звідки Караваєв збільшив рахунок.

Другий тайм пройшов повністю під диктовку київського колективу, у складі якого відзначилися Кабаєв, Попов та Пихальонок. Зазначимо, що для екс-гравця Дніпра-1 цей гол став дебютним у футболці біло-синіх.

На 66-й хвилині зустрічі Сальданья скористався скидкою Ібрагіма і зумів забити другий гол для себе у цій зустрічі, проте він ні на що особливо не вплинув.

Динамо - Партизан 6:2

Голи: Шапаренко 40, Бражко 43, Караваєв 45+1, Кабаєв 55, Попов 83, Пихальонок 90+3 - Сальданья 21 (пін.), 66

Володіння м'ячем: 67% – 33%
Удари: 23 - 4
Удари у ворота: 10 - 4
Кутові: 6 - 0
Фоли: 11 - 15
Атаки: 160 - 113

Динамо: Бущан – Караваєв, Дячук, Попов, Вівчаренко – Буяльський (Пихальонок, 46), Бражко (Андріївський, 86), Шапаренко (Лонвейк, 87) – Ярмоленко (Волошин, 69), Ванат, Кабаєв (Малиш, 46).

Партизан: А. Йованович – де Медіна (Філіппович, 60), Маркович, Муякіч, Антич – Арріага, Го (Щекіч, 46), Захід (Натхо, 59) – Ксандер (Ібрагім, 60), Сальданья, Калулу (Трифунович, 77) ).

Попередження: Бражко – Сальданья, де Медіна, Арріага.