"Я не сумніваюся": Луїс Енріке оцінив поразку від Барселони

Наставник ПСЖ розібрав підсумки першого матчу.

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке прокоментував поразку від Барселони (2:3) у рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти.

"Ми не хотіли цієї поразки. У нас були хороші моменти. Нам протистояла хороша команда. Ми добре пресингували в другому таймі. Але вони були хороші і повернули лідерство".

"Якщо подивитися всі чвертьфінали, голів було багато. Коли граєш на такому рівні, кожна команда - це топ-команда. У нас був шанс забити третій гол, але м'яч влучив у штангу.

Я не сумніваюся, що ми зможемо компенсувати відставання. Ми, наприклад, не програвали в Лізі 1. До наступних ігор готуватимемося як зазвичай і з упевненістю вирушимо до Барселони. Ми повинні думати про наступний тиждень як про фінал. Очевидно, нам є над чим працювати і що покращувати. Але тепер увага перемикається на матч-відповідь у Барселоні".

Матч-відповідь команд відбудеться 16 квітня в Барселоні.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу.