Легенда Арсеналу розповів, чи винен Лунін у першому голі Манчестер Сіті у ворота Реалу

Анрі проаналізуватиме виступ українця.
Андрій Лунін / Getty Images

У першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Реалом та Манчестер Сіті було зафіксовано нічийний результат із загальним рахунком 3:3.

Тьєррі Анрі проаналізував перший гол, забитий Бернарду Сілвою з Манчестер Сіті на другій хвилині матчу. Сілва успішно реалізував штрафний удар, направивши м'яч у ближній кут воріт.

Анрі стверджує, що воротар Реала Андрій Лунін припустився помилки, не розставивши двох гравців у стінку.

"Розглянемо гол, забитий Бернарду Сілвою. Неприпустимо ставити в стінку всього одного гравця, коли Манчестер Сіті має двох виконавців штрафного удару. Таким чином, ви створюєте простір. Якщо противник потрапить в ціль, це буде гол.

Чи міг Лунін відбити удар? Як тільки м'яч стосується землі, воротар практично не має шансів", - цитує Анрі видання Madrid Xtra.