Барселона обіграла Наполі та вийшла до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів

Каталонці здобули впевнену перемогу.
Барселона / Getty Images

У вівторок, 12 березня, на стадіоні в Каталонії пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Барселоною і Наполі. Перша зустріч цих команд завершилася нічиєю 1:1, тож обидві команди вступили у матч без очевидної переваги.

Барселона розпочала матч активно і вже на 17-й хвилині забила два голи. Перший гол був забитий на 15-й хвилині, коли Ламін Ямаль із флангу передав м'яч Ферміну Лопесу, який ударом у дотик вразив лівий кут воріт. Другий гол був забитий за дві хвилини, коли Рафінья вдарив у штангу, а Жоау Канселу першим добив м'яч.

У середині першого тайму Наполі повернулася у гру завдяки голу Аміра Ррахмані, який замкнув передачу Маттео Політано.

Матч продовжувався в рівній боротьбі, але ближче до кінця гри Барселона створювала все більше моментів. На 83-й хвилині Серхі Роберто обіграв Ілкая Гюндогана, увірвався до штрафного майданчика і віддав передачу на Роберта Левандовського, який забив третій гол для Барселони.

Наполі спробувала скоротити відставання, але рахунок не змінився. У підсумку Барселона виграла матч із рахунком 3:1 і пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Наполі тепер боротиметься за місце у єврокубковій зоні у чемпіонаті Італії.