Манчестер Сіті обіграв Копенгаген і пробився до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Городяни" знову не зазнали проблем із суперником.
Ерлінг Голанд / Getty Images

У середу, 6 березня, на стадіоні Етіхад пройшов матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами Манчестер Сіті та Копенгаген.

Тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола вирішив внести кілька змін до складу команди, давши можливість проявити себе молодим гравцям. Незважаючи на це, "міщани" швидко відкрили рахунок. На п'ятій хвилині Хуліан Альварес зробив навіс із кутового, а Мануель Аканджі ударом у дотик відправив м'яч у ворота гостей.

За кілька хвилин Альварес став автором ще одного гола. Після кутового м'яч виявився у нього, і він наважився на удар із гострого кута. Воротар Каміль Грабара припустився помилки, намагаючись відбити удар.

На 29-й хвилині гравці Копенгагена скоротили відставання в рахунку, забивши гол в результаті гарної комбінації. Автором голу став Мохамед Ельюнуссі.

Проте, команди пішли на перерву при різниці у два м'ячі. Родрі зробив передачу на Ерлінга Голанда, який забив третій гол.

Після перерви Манчестер Сіті грав уже за рахунком, дозволяючи супернику почуватися впевненіше. Гол Голанда залишився останнім у цьому матчі.

У другому таймі стався неприємний інцидент: Матеус Нунес зламав палець на руці.

Манчестер Сіті обіграв Копенгаген з рахунком 3:1, таким чином, забезпечивши собі вихід у наступний раунд.