Дубль Кейна у ворота Лаціо вивів Баварію до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Мюнхенський клуб реабілітувався за поразку у першому матчі.
Гаррі Кейн / Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, який пройшов у вівторок, 5 березня, команда Баварія здобула перемогу над Лаціо. Після першої зустрічі римляни вели з мінімальною перевагою, проте цього разу успіх був на боці господарів.

З початку матчу Баварія активно атакувала, але до серйозних загроз воротам Лаціо справа не доходила. Лаціо відповідало контратаками, але більшість часу проводило в обороні.

На 37-й хвилині Іммобіле міг відкрити рахунок, але його удар виявився неточним. Баварія відповіла голом Кейна після рикошету. Закриваючи перший тайм, Томас Мюллер збільшив перевагу команди, перекинувши головою м'яч у ворота після удару Де Лігта.

У другому таймі Лаціо не спромоглося протистояти домінуванню Баварії, яка забила ще один гол. Підсумковий рахунок 3:0 дозволив Баварії пройти далі за сумою двох матчів.