Мирова у першій частині протистояння Наполі - Барселона в огляді матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги огляд поєдинку плей-офф головного єврокубка.

У середу, 21 лютого, Наполі зустрічався вдома з Барселоною у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ніхто з суперників не зміг забезпечити собі перевагу перед матчем-відповіддю, завершивши перший поєдинок внічию 1:1.

Голами команди обмінялися у другому таймі. На 60-й хвилині Роберт Левандовскі вивів каталонців уперед, а за чверть години неаполітанці відігралися завдяки результативному удару Віктора Осімгена.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Наполі - Барселона в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

Наполі - Барселона 1:1

Голи: Осімген, 75 - Левандовскі, 60

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Жезус, Ррахмані, Олівера - Замбо-Ангісса, Лоботка, Каюсте (Траоре, 68) - Політано (Сімеоне, 77), Осімген (Распадорі, 77), Кварацхелія (Ліндстрьом, 69)

Барселона: тер Штеген - Кунде, Араухо, Мартінес, Канселу - де Йонг, Крістенсен (Ромеу, 86), Гюндоган - Ямал (Діас, 80), Левандовскі, Педрі (Феліш, 86)

Попередження: де Йонг, Мартінес, Крістенсен.

Джерело: MEGOGO