Наполі та Барселона зіграли внічию у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Доля протистояння вирішиться в Іспанії.
Наполі - Барселона / Getty Images

У середу, 21 лютого, в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів команда Наполі на своєму домашньому стадіоні зустрілася з Барселоною.

Матч, який став дебютним для нового головного тренера Наполі Франческо Кальцони, закінчився із рахунком 1:1. Незважаючи на те, що перший гол забили каталонці, Наполі зумів відігратися.

У першому таймі Барселона домінувала, проте не спромоглася реалізувати свої моменти. Наполі, у свою чергу, не завдав жодного удару по воротах суперника у першій половині гри.

У другому таймі на 60-й хвилині Роберт Левандовскі відкрив рахунок, отримавши м'яч від Педрі і точно пробив у нижній лівий кут. Проте за 15 хвилин Віктор Осімхен зрівняв рахунок, забивши гол в аналогічній ситуації.

Підсумки протистояння між Наполі та Барселоною будуть визначені у матчі-відповіді, який запланований на 12 березня.