ПСВ та Боруссія Дортмунд не змогли виявити сильнішого

Доля протистояння вирішиться у матчі-відповіді.
ПСВ - Боруссія Дортмунд / Getty Images

У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, який пройшов у вівторок, 20 лютого, команди ПСВ та Боруссія Дортмунд зіграли внічию, закінчивши зустріч із рахунком 1:1.

У середині першого тайму Доніел Мален відкрив рахунок на користь "джмелів", забивши на 24-й хвилині. Проте, на старті другого тайму, форвард Люк де Йонг зрівняв рахунок, успішно реалізувавши пенальті. Цей гол став останнім у цьому матчі.

Гра у відповідь між ПСВ і Боруссією запланована на 13 березня. Вона пройде на стадіоні Сигнал Ідуна Парк у Дортмунді.