Лунін пропустив двічі, але Реал обіграв Наполі

Завершився матч групового етапу Ліги чемпіонів.
Реал - Наполі / Getty Images

У середу, 29 листопада, на домашньому стадіоні мадридський Реал прийняв команду Наполі.

Із самого початку матчу обидві команди демонстрували активну гру. Вже на 9-й хвилині Сімеоне відкрив рахунок на користь Наполі, проте за дві хвилини Родріго зрівняв рахунок. На 22-й хвилині Джуд Беллінгем, який показує чудову форму цього сезону, привів уперед Реал. У першому таймі більше голів забито не було, незважаючи на агресивну гру обох команд.

Другий тайм розпочався зі швидкого гола Наполі, забитого Замбо Ангіссою. Гості продовжили активні атаки і навіть забили ще один гол, але Осімхен був в офсайді.

В останні хвилини матчу ініціативу взяв він Реал, створивши кілька небезпечних моментів. На 84-й хвилині 19-річний Ніколас Пас пробив ворота Мерета, а на 90+4 хвилині Хоселу поставив крапку у матчі.

Підсумок матчу – впевнена перемога Реала з рахунком 4:2. Наполі поки що не може гарантувати собі участь у плей-офф Ліги чемпіонів.

Статистика матчу Реал - Наполі 5-го туру Ліги чемпіонів

Реал - Наполі 4:2
Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Пас, 84, Хоселу, 90+4 - Сімеоне, 9, Ангісса, 47

Очікувані голи (xG): 2,77 – 1,35
Володіння м'ячем: 53% – 47%
Удари: 20 - 11
Удари у ворота: 9 - 3
Фоли: 6 - 14
Кутові: 5 - 4

Склади команд:

Реал: Лунін – Карвахаль, Алаба, Рюдігер, Менді (Начо, 87) – Кроос, Себальос (Хоселу, 57), Вальверде, Беллінгем – Браїм Діас (Пас, 65), Родріго (Васкес, 87).

Наполі: Мерет – Ді Лоренцо, Ррахмані, Натан, Жезус (Занолі, 87) – Лоботка, Зеліньскі (Елмас, 65), Ангісса – Політано (Каюсте, 78), Кварацхелія, Сімеоне (Осімхен, 46).

Попередження: Зеліньскі, 49, Каюсте, 90.