Боруссія обіграла Мілан, Мбаппе рятує ПСЖ від поразки у Лізі Чемпіонів

Відбулися чергові матчі у "групі смерті".
Борус / Getty Images

У вівторок, 28 листопада, в рамках групового етапу Ліги чемпіонів Мілан на своєму домашньому стадіоні зустрівся з Боруссією з Дортмунда.

На п'ятій хвилині матчу "росонері" здобули право на пенальті, проте Жиру не зміг обіграти воротаря Кобеля. Через кілька хвилин пенальті було призначено на користь гостей, і Ройс успішно реалізував удар, відкривши рахунок у матчі.

Після деякого часу боротьби в центрі поля, Чуквуез несподівано забив гол, відновивши рівність. Таким чином перший тайм завершився з рахунком 1:1.

У другому таймі, за десять хвилин, Боруссія вирішила результат матчу. На 59-й хвилині Байно-Гіттенс завершив комбінацію "джмелів", а на 69-й хвилині Меньян відбив м'яч у свої ворота після удару Адейємі. Ця перемога дозволила Борусії очолити групу.

Кутові: 10 - 1

У паралельному матчі групи F ПСЖ приймав Ньюкасл. Обидві команди розпочали гру агресивно, обмінявшись небезпечними моментами. Воротар Ньюкасла, Нік Поуп, відбив усі атаки парижан, тоді як Доннарумма відбив м'яч прямо на ногу Ісаку, який забив гол.

У першому таймі ПСЖ створював багато моментів біля воріт Ньюкасла, але пішов на перерву, програючи. У другому таймі ПСЖ атакував, а Ньюкасл відбивав атаки. Наприкінці матчу, після порушення гравцем Ньюкасла, було призначено пенальті, який успішно реалізував Мбаппе, рятуючи для своєї команди нічию.