Барселона у вольовому стилі обіграла Порту

Каталонці забезпечили собі місце у плей-офф.
Барселона / Getty Images

У вівторок, 28 листопада, в рамках п'ятого туру групи Н Ліги чемпіонів Барселона приймала на своєму полі Порту. У цій же групі змагається донецький Шахтар.

У першому таймі команди швидко обмінялися голами. Першим відзначився Пепе (півзахисник) з Порту, зігравши на добиванні відправив у м'яч у ворота Барселони.

Проте, лише за кілька хвилин, Жоау Канселу з Барселони, прорвавшись у штрафний майданчик з лівого флангу, забив гол, відновивши рівність у рахунку.

Другий тайм розпочався з вирішального гола, забитого в результаті спільних зусиль двох Жоау – Фелікса та Канселу. Фелікс віддав передачу на фланг Канселу, який у свою чергу віддав передачу назад, і вінгер завдав удару, з яким не впорався воротар Порту - Діогу Кошта.

Після того, як Барселона вийшла вперед, вона продовжувала створювати небезпечні моменти на відміну від гостей, яким доводилося відіграватися.

У підсумку Барселона здобула перемогу з рахунком 2:1, що достроково вивело її до 1/8 фіналу. Порту ж в останньому турі доведеться боротися за другу путівку до 1/8 фіналу із Шахтарем, у обох команд по дев'ять очок.