Гол Матвієнка приніс Шахтарю перемогу над Антверпеном

Вирішальна битва за Лігу чемпіонів відбудеться у Португалії.
Шахтар - Антверпен / Getty Images

У вівторок, 28 листопада, футбольний клуб «Шахтар» із Донецька зустрівся з Антверпеном у рамках домашнього матчу.

З початку матчу обидві команди акуратно вивчали стратегії одна одної, стримано наступаючи. На 12-й хвилині Матвієнко успішно завершив передачу від Зубкова, відкривши рахунок у матчі. У відповідь, бельгійський клуб Антверпен зробив спробу відігратися, але оборона Шахтаря встояла перед їхніми атаками.

Наприкінці першого тайму Судаков міг подвоїти перевагу Шахтаря, але не зміг забити головою майже порожні ворота. У другому таймі загальна картина матчу не змінилася: Антверпен продовжував атакувати, Шахтар успішно оборонявся і атакував у відповідь. У другому таймі бельгійців двічі рятувала поперечина. Підсумковий рахунок матчу становив 1:0 на користь Шахтаря, що зберігає для них шанси пройти у плей-офф.