Актуально Шахтар гарантував собі Лігу Європи, не програши Селтіку

Завершился матч Лиги чемпионов между Шахтером и Селтиком.
Шахтар гарантував собі Лігу Європи, не програши Селтіку

Поєдинок п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіоні був для Шахтаря, напевне, найважливішим за весь турнір.

Команді Ігора Йовічевіча потрібно було просто не програти для того, щоб гарантувати собі вихід в плей-офф єврокубку, а точніше -  Лігу Європи.

Складом хорватський спеціаліст не здивував, кидалися в очі хіба що відсутність на полі Коноплі та Сікана. В першому таймі "гірники" відверто грали не найкращим чином. Довго тримаючи м'яч на своїй половині, ба більше, в своєму штрафному. Селтік пресингував, але використати вільні зони Шахтар не міг.

Натомість в "кельтів" було декілька непоганих моментів, а одним з них вони навіть змогли скористатися. Простріл з лівого флангу і удар після нього бу заблокованим Миколою Матвієнком, але м'яч зрадницьки відскочив до Якумакіса, який з крутої позиції точно пробив і відкри рахунок.

В другому таймі Шахтар почав так само, але згодом моменти почали виникати. На 58-й хвилині Шахтар вибіг в контратаку, Мудрик отримав м'яча в центрі поля, протягнув його до самого штрафного і різко змінив траєкторію руху - почав бігти паралельно лінії воріт і наніс потужний удар. Легендарний Джо Гарт не зміг дістатися до м'яча - 1:1.

Селтік намагався відігратися і оголяв тили, чим Шахтар муси скористатися, але...

Мудрик знову втік, він вибіг на побачення з Гартом і не поскупився та віддав на Сікана. Так, передача можливо була не зовсім вдалою, але форвард рівня Ліги чемпіонів повинен в таких моментах забивати 10 з 10. Та Данило не влучив по пустим воротам.

Кінівка поєдинку була дуже напруженою, Селтік проводив атаку за атакою, подачу за подачею, але "гірники" се ж вистояли. Глобально, помилка Сікана ні на що не вплинула - Шахтарю все рівно потрібно вигравати Лейпціг на виїзді, щоб стати другими - але ментально форварду збірної України пережити такий промах буде важко.

Селтік - Шахтар 1:1
Гол: Якумакіс, 37 - Мудрик, 58

Володіння м'ячем: 52% - 48%
Удари: 14 - 8
Удари в площину: 5 - 3

Селтік — Шахтар 1:1
Голи: Якумакіс, 34 — Мудрик, 58

Селтік: Гарт — Юранович, Картер-Вікерс, Єнц, Г. Тейлор — О’Райлі, Хатате (Тернбулл, 84) — Абада (Форрест, 65), Хакшабанович (Маеда, 65), Якумакіс — Фурухасі (Муй, 66).

Шахтар: Трубін — Л. Тейлор, Бондар, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко — Зубков, Бондаренко, Судаков (Кривцов, 90), Мудрик (Петряк, 90) — Траоре (Сікан, 57).

Попередження: Матвієнко, Бондар, Степаненко, Зубков.