Шахтар розійшовся миром із Селтіком

Завершився матч другого туру групи Ліги чемпіонів.
Шахтар - Селтік / Getty images

Донецький Шахтар в рамках другого туру групового раунду Ліги чемпіонів зустрівся з Селтіком в номінально домашньому матчі, який проходив в Польщі.

"Кельти" з перших хвилин заволоділи ініціативою і більше та активніше атакували ворота Шахтаря. При цьому, самі "гірники" також помилялися, ось на 10-й хвилині сталась одна з таких помилок. Жота отримав м'яч на фланзі і якось досить легко пройшов в штрафний майданчик, де прострілював на дальню штангу. Адресатів було вдосталь, але вони не знадобилися, адже Артем Бондаренко, який хотів заблокувати простріл, перевів м'яч в свої ворота.

Протягом наступних 10-15 хвилин Шахтар майже нічого не створив, аж раптом втік в контратаку імені Мудрика. Михайло увійшов в штрафну, випередивши Йовановіча, і пробив над Джо Гартом.

Після цього донеччани ніби ожили і стали частіше пробувати ходити вперед і навіть забили гол – той таки Мудрик отримав передачу від Коноплі і прострелив на Шведа, який з другої спроби забив гол своїй колишній команді. Та його відмінили, адже чи то Мудрик був в офсайді, чи то він перед прострілом випустив м'яч за межі поля.

В другому таймі команди вели досить рівну боротьбу, але голів забити не могли. Після того, як тренери почали робити заміни, Селтік активізувався – їхні свіжі гравці краще увійшли в гру. Трубіну довелося кілька раз полякатися, але в більшості випадків удари були вище чи повз ворота.

Кінцівка матчу була змазаною – травми отримали Судаков та Степаненко. Наскільки важкими є пошкодження, поки сказати тяжко.

1:1 – у Шахтаря вже 4 бали після трьох турів, цього може вистачити для того, щоб бути в єврокубках весною, але, звичайно, краще заробити ще.

Шахтар — Селтік 1:1
Голи: Мудрик, 29 — Бондаренко, 11 (авт.)

Шахтар: Трубін — Л. Тейлор, Бондар, Матвієнко, Конопля — Степаненко — Швед (Петряк, 61), Бондаренко (Джурасек, 73), Судаков (Очеретько, 77), Мудрик — Зубков (Траоре, 61)

Селтік: Гарт — Юранович, Картер-Вікерс, Йенц, Г. Тейлор — О’Райлі (Муй, 68), Макгрегор, Хатате (Тернбулл, 67) — Хакшабанович (Маеда, 46), Фурухасі (Якумакіс, 68), Жота (Абада, 86).

Попередження: Йенц.