Роналду отримав пряму червону картку у програному півфіналі Суперкубку Саудівської Аравії

У португальця здали нерви від безвихідності, коли на полі нічого не виходило.

У ніч на вівторок, 9 квітня, в Абу-Дабі відбувся другий півфінальний поєдинок Суперкубку Саудівської Аравії, в якому зійшлися Аль-Хіляль та Ан-Наср.

Команди пішли на перерву за нулів на табло, а в середині другого тайму номінальні господарі поля двічі відзначилися у воротах суперника зусиллями Салема Аль-Давсарі та Малкома.

У Ан-Насру нічого не виходило, щоб повернутися в гру. У результаті під завісу зустрічі здали нерви у Кріштіану Роналду, який біля бокової лінії посварився з суперником і вдарив його ліктем у груди.

Не дивно, що за свої дії 39-річний португалець отримав від арбітра пряму червону картку.

Але й на цьому інцидент не завершився. Роналду замахнувся на суддю, коли той уже відвернувся від гравця. На щастя, форвард вчасно зупинився і не пішов далі.

Примітно, що вже в доданий час Садіо Мане зумів відіграти один м'яч, проте було вже надто пізно - Аль-Хіляль переміг з рахунком 2:1 і вийшов у фінал, де побореться за трофей з Аль-Іттіхадом, який раніше з аналогічним рахунком переграв Аль -Вахда.