Німецькі надії живі: Іспанія та Німеччина не визначили найсильнішого

Перед стартом третього туру мундіалю усі команди групи Е зберігають шанси на 1/8 фіналу турніру.
Іспанія - Німеччина / Getty images

Центральним матчем третього ігрового дня другого туру чемпіонату світу-2022 стала зустріч збірних Іспанії та Німеччини.

У разі другої поразки команда Хансі Фліка могла максимально ускладнити собі завдання виходу в плей-оф турніру, а тому німецькі футболісти мали всю мотивацію не допустити цього.

Ось тільки перші 45 хвилин вони провели так, ніби вони вже вийшли в 1/8 фіналу. Німці поступалися і у володінні, і в ударах, при цьому щоразу потрапляючи в офсайд (цілих 4 рази за тайм). Але жодна з команд так і не розмочила рахунок.

Зате це вдалося зробити Альваро Мораті, який з'явився на полі протягом другої половини. Форвард Атлетіко замкнув передачу Жорді Альби - Мануель Нойєр виявився безсилим.

Це явно пожвавило Німеччину, яка все ж таки почала завдавати ударів по воротах Унаї Сімона.

Час минав, а рахунок усе так і залишався мінімальним. І тут на сцену вийшов 29-річний нападник Вердера Ніклас Фуллькруг. Лерой Сане віддав пас на Джамала Мусіалу, який вривався у штрафний майданчик, але там м'яч перехопив Фуллькруг, який одним дотиком обробив м'яч, а другим відправив його у дальню "дев'ятку".

Після цього команди так і не змогли визначити найсильнішого – зустріч завершилася внічию 1:1.

Такий результат залишає шанси німцям на вихід у плей-оф (як й усім командам квартету Е). В останньому турі Іспанія зіграє з Японією, а Німеччина зустрінеться з Коста-Рікою.