Легендарний Сколарі оголосив про завершення кар’єри

Бразильский тренер посяде пост технічного директора.
Луїс Феліпе Сколарі / Getty images

74-річний Луїс Феліпе Сколарі заявив про закінчення своєї тренерскої кар’єри. Його останнім місцем роботи став Атлетіко Паранаенсе, де Сколарі посяде пост технічного директора. Головним тренером команди стане Пауло Турру - помічник Сколарі.

“Все завершується добре, виконаною обіцянкою, що я дав президенту клуба. Я щасливий”, - заявив тренер в останньому інтерв’ю.

Сколарі став на чолі Атлетіко Паранаенсе в травні 2022 року. А в неділю, 13 листопада, його підопічні обіграли Ботафого та зайняли шосте місце в чемпіонаті Бразилії. Завдяки цьому команда візьме участь у Кубку Лібертадорес.

За свою 40-річну тренерську кар’єру Сколарі двічі брав Кубок Лібертадорес, а також двічі вигравав чемпіонат Бразилії. Але найбільшим його досягненням вважається титул чемпіона світу зі збірною Бразилії в 2002 році. Це п’ятий і останній титул пентакампеоне на даний момент.

Також Сколарі встиг довести до фіналу Євро збірну Португалії та потренувати команди з Китаю, Кувейту та Узбекистану.