Форд хоче бачити Ферстаппена у WEC

Форд розглядає можливість співпраці з Ферстаппеном у рамках участі в гонках WEC 2027 року та серіях GT.
Форд хоче бачити Ферстаппена у WEC
Макс Ферстаппен / Getty Images

Лідери гоночного підрозділу Форд обговорюють можливість залучення Макса Ферстаппена до участі в марафоні "24 години Ле-Мана".

За наявною інформації , команда вперше візьме участь у WEC у 2027 році, але вже зараз вони вивчають перспективи довгострокової співпраці з голландським гонщиком.

Важливо зазначити, що Марк Рашбрук, керівник Ford, зацікавлений у тому, щоб у перспективі Макс Ферстаппен брав участь у гонках на автомобілях їхньої марки, а також у серіях GT.

Варто уточнити, що на даний момент немає конкретних угод з Ферстаппеном, оскільки пілот Ред Булл більше зосереджений на Формулі-1 та своїх особистих проектах у гонках на витривалість.

Також менеджер Піастрі не розкривав інформацію про можливий перехід свого підопічного в Ред Булл.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах