Форд хоче бачити Ферстаппена у WEC
Лідери гоночного підрозділу Форд обговорюють можливість залучення Макса Ферстаппена до участі в марафоні "24 години Ле-Мана".
За наявною інформації , команда вперше візьме участь у WEC у 2027 році, але вже зараз вони вивчають перспективи довгострокової співпраці з голландським гонщиком.
Важливо зазначити, що Марк Рашбрук, керівник Ford, зацікавлений у тому, щоб у перспективі Макс Ферстаппен брав участь у гонках на автомобілях їхньої марки, а також у серіях GT.
Варто уточнити, що на даний момент немає конкретних угод з Ферстаппеном, оскільки пілот Ред Булл більше зосереджений на Формулі-1 та своїх особистих проектах у гонках на витривалість.
Також менеджер Піастрі не розкривав інформацію про можливий перехід свого підопічного в Ред Булл.







