Крутих зазнав поразки у дебютному матчі в основній сітці турніру ATP

Український тенісист у трьох сетах поступився британському супернику на старті змагань у Досі.

Перша ракетка України Олексій Крутих не зміг подолати перше коло турніру ATP 250 у Досі (Катар).

Український тенісист у стартовому матчі, який став для нього дебютним в основній сітці змагань на рівні ATP, зазнав поразки від представника Великої Британії Ліама Броді - 0:6, 6:4, 6:7(2).

Крутих всуху програв перший сет, але потім узяв другий. У вирішальній партії українець вів 3:1, опісля віддав чотири гейми поспіль, проте потім зумів зрівняти рахунок і перевести гру на тайбрейк, де все ж поступився.

Суперники провели на корті 2 години 30 хвилин. За цей час Крутих виконав п'ять подач навиліт і припустився п'яти подвійних помилок.

ATP 250. Доха (Катар)
Одиночний розряд
Перше коло

Олексій Крутих (Україна, Q) - Ліам Броді (Велика Британія, Q) 0:6, 6:4, 6:7(2)

Раніше повідомлялося, що перша ракетка України Ангеліна Калініна вийшла в друге коло турніру WTA 1000 у Дубаї, де зустрінеться у Даяною Ястремською.