Алькарас відіграв матчбол і в тривалому матчі здолав Сіннера

Іспанець за 5 годин 15 хвилин здобув непросту перемогу над італійцем.
Карлос Алькарас / Getty images

У четвер, 8 вересня, відбувся чвертьфінал US Open між Карлосом Алькарасом та Янником Сіннером.

Алькарас у п'яти сетах переміг італійського опонента. Іспанець відіграв матчбол на прийомі при рахунку 4:5 у четвертому сеті та брейк у п'ятому. Матч тривав 5 годин 15 хвилин.

Гра стартувала о 02:50 у Нью-Йорку, ставши пізнішим матчем в історії турніру. Раніше найпізніший матч на US Open закінчився о 02:26 за місцевим часом.

Алькарас виграв другий п'ятисетовий матч поспіль і сьомий із восьми – у кар'єрі. Загалом для нього це 49-та перемога у 58 матчах цього сезону. Він лідер туру за цим показником.

Крім того, 19-річний Алькарас став наймолодшим півфіналістом на мейджорі з Ролан Гаррос-2005 (Надаль) та наймолодшим на US Open після 19-річного Піта Сампраса (1990).

Карлос Алькарас (Іспанія) - Яннік Сіннер (Італія) - 6:3, 6:7, 6:7, 7:5, 6:3

У півфіналі Карлос Алькарас зіграє проти Френсіса Тіафо, якому минулого року програв у Барселоні.