Українець Потєря здобув перемогу в UFC над колишнім чемпіоном

Ігор Потєря провів другий бій в UFC.

В рамках чергового шоу головного ММА-промоушена в світі UFC 283 відбувся поєдинок за участю українця Ігоря Потєрі (19-3).

Суперником 26-річного бійця став легендарний колишній чемпіон Pride та UFC – бразилець Маурісіу Руа (27-13-1), який сьогодні виступав перед рідними вболівальниками, а цей поєдинок став для нього останнім в кар'єрі.

Стартували бійці дуже спокійно, придивляючися один до одного, але коли таймер пройшов одну хвилину Руа добре влучив по обличчю українцю, та Потєря втримався і продовжив бій. В середині першого раунду 41-річний бразилець в одному з моментів втратив рівновагу, але сітка допомогла йому втриматися на ногах.

А за хвилину до кінця першого раунду Потєря влучив по "Сьогуну" правим боковим, після чого пішов "добивати" Руа і змусив рефері зупинити бій. Таким чином український боєць здобув першу перемогу в рамках UFC. Після офіційного оголошення результатів Потєря в знак поваги ста перед суперником на коліна і подякував йому за бій.

На ISPORT доступний календар майбутніх поєдинків зі світу змішаних єдиноборств.