Агіт Кабаєл готовий до бою з Усиком

Кабаєл планує бути присутнім на поєдинку Усика проти Верховена і прагне до поєдинку з Усиком, вважаючи його одним з найкращих боксерів.
Агіт Кабаєл готовий до бою з Усиком
Агіт Кабаєл / Getty Images

Агіт Кабаєл, тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі, висловив бажання зустрітися на рингу з Олександром Усиком, який наразі володіє титулами WBC, WBA та IBF.

Німецький боксер має намір відвідати майбутній бій Усика проти кікбоксера Ріко Верховена і вийти на ринг після його завершення.

"Я хочу битися з найкращим, а Усик - найкращий. Будь ласка, дайте мені бій з Усиком, а не пояс. Мені цікаво битися. А пояс дають тільки тоді, коли ти перемагаєш. Я хочу битися з Усиком - це найкращий бій для вболівальників. Думаю, це найбільший бій, який ми можемо зараз провести.

Чи буду я в Єгипті? Думаю, що так. Після бою я вийду на ринг. Можливо, я зроблю це як справжній джентльмен. Типу: «Будь ласка, чому б вам не влаштувати хороший бій для фанатів?» Без треш-току. Мене так виховав батько. Я дуже ввічливий. А якщо він зацікавлений у цьому поєдинку, то чому б і ні?" - сказав Кабайел у коментарі iFL TV.

Кабаєл також підтвердив, що, ймовірно, буде на бою Усик - Верховен, який відбудеться 23 травня в Гізі, Єгипет.

Раніше було оголошено, що переможець бою Усик - Верховен отримає спеціальний пояс WBC.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах