Підручний виграв гонку переслідування на чемпіонаті України з біатлону

Після перемоги у спринті спортсмен закріпив успіх тріумфом у пасьюті.

У неділю, 24 березня, у другий змагальний день чемпіонату України-2024 з біатлону, який проходить у Буковелі, відбулася чоловіча гонка переслідування.

Після успіху в спринті Дмитро Підручний із двома хибами на останніх двох вогневих рубежах утримав лідерство на дистанції та став першим, випередивши на 15 секунд Артема Тищенка, який із чистою стрільбою прийшов до фінішу другим.

Третє місце з одним промахом посів Антон Дудченко, а вся трійка призерів у пасьюті зберегла свої позиції після спринтерської гонки.