Підручний та Анастасія Меркушина виграли спринти на чемпіонаті України

У Буковелі відбулися стартові гонки національної першості з біатлону.

У суботу, 23 березня, у Буковелі стартував чемпіонат України з біатлону сезону-2023/24.

У перший змагальний день програму національної першості відкрив спринт у чоловіків, переможцем якого став Дмитро Підручний. Лідер чоловічої збірної України виграв гонку, припустившись однієї хиби на стрільбі стоячи.

Другим з ідеальною стрільбою, але з відставанням у пів хвилини від лідера став Артем Тищенко, а третім фінішував Антон Дудченко.

6. Денис Насико (3+1) +2:21.0

Слідом за чоловічим спринтом на чемпіонаті України також відбулася спринтерська гонка у жінок, яку з одним промахом під час стрільби лежачи виграла Анастасія Меркушина.

Другою, поступившись переможниці 29,5 секунди, фінішувала Юлія Городна, а третьою стала Ірина Петренко.