Йоганнес Бьо перемогою в масстарті в Кенморі підсумував свій тріумфальний сезон

Лідер загального заліку оформив золотий хет-трик на завершальному етапі Кубку світу.

У канадському Кенморі чоловічим масстартом завершився Кубок світу з біатлону сезону-2023/24.

Після успіху в спринті та гонці переслідування перемогу на цій дистанції також собі в актив записав достроковий володар Великого кришталевого глобусу Йоханнес Бьо, тим самим оформивши золотий хет-трик на останньому етапі.

Норвезький біатлоніст із одним промахом на останньому вогневому рубежі прийшов до фінішу першим, випередивши на 44 секунди співвітчизника Йоганнеса Дале. Третім став француз Емільєн Жаклен.

Українські біатлоністи у масстарт у Кенморі не кваліфікувалися.

Кубок світу. Кенмор. Масстарт. Чоловіки

1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+0+0+1) 36:03.4
  2. Йоганнес Дале (Норвегія, 2+0+0+0) +44.5
  3. Емільєн Жаклен (Франція, 1+1+1+0) +1:07.2
  4. Томмазо Джакомель (Італія, 1+1+1+1) +1:15.1
  5. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+2+0+1) +1:19.9

Зазначимо, що Йоганнес Бьо, окрім Великого кришталевого глобуса, також цього сезону виграв три Малі глобуси в заліку індивідуальних гонок, гонок переслідування і масстартів.

Йоганнес Бьо
Йоганнес Бьо / Джерело: Getty Images

На ISPORT доступні календар і результати всіх гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.