Віттоцці виграла останній у сезоні жіночий спринт, дві українки – у заліковій зоні

В канадском Кенморе стартовал заключительный этап Кубка мира по биатлону.
Ліза Віттоцці / Getty Images

У Кенморі, Канада, 14 березня, відбулися жіночі спринтерські перегони в рамках фінального етапу Біатлонного Кубка світу 2023/24 року.

Італійка Ліза Віттоцці стала переможницею гонки, показавши результат 19:38.2 хвилини та не допустивши жодного промаху. Француженка Лу Жанмонно та швейцарка Олена Хекі-Грос зайняли друге та третє місця відповідно, також не промахнувшись жодного разу.

Серед українських біатлоністок найвищий результат показала Юлія Джима, яка посіла 22 місце без промахів. Ірина Петренко також увійшла до числа призерів.

Крістіна Дмитренко та Анастасія Меркушина завершили гонку за межами перших 40 місць, а Ганна Кривоніс не вийшла на старт.