Крістіансен з одним промахом виграв мас-старт в Італії, Прима з "відривом" став останнім

День, який українець, напевно, захоче якнайшвидше забути.

У неділю, 21 січня, в останній день шостого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 пройшов чоловічий мас-старт.

Від України на гонку вийшов один Артем Прима, який стартував із дев'ятого ряду. Але цей день українець ніяк не запише собі в актив.

Вже після першого ж вогневого рубежу Артем вирушив на два штрафні кола. Варто зазначити, що тоді він мав досить солідну компанію в особі Йоганнеса Тіннеса Бьо та Стурли Легрейда.

Але ситуація погіршувалась з кожною стрільбою. На кожному вогневому рубежі він допускав промахи, які ставили хрест на надіях на вдалий виступ. У результаті з вісьмома промахами та серйозним відставанням Прима фінішував останнім.

Такою самою поганою стрільбою може "похвалитися" і Томаззо Джакомель - італієць також провалив мас-старт через вісім промахів, які відкинули його на передостаннє місце.

Перемогу ж вирвав Ветле-Сьястад Крістіансен, який стартував шостим - за всю гонку він лише один раз вирушив на штрафне коло.

Подіум вийшов повністю норвезьким: друге місце виборов Йоганнес Дале-Шевдаль, за ним фінішував Вебйорн Сьорум, який випередив Кантена Фійон-Майє на останньому колі.