Долль виграв чоловічий спринт в Обергофі, українці поза ТОП-30

Четвертий етап Кубка світу стартував у Німеччині.

У п'ятницю, 5 грудня, в Обергофі (Німеччина) стартував п'ятий етап Кубка світу. У рамках змагального дня відбувся чоловічий спринт.

Переможцем гонки став представник Німеччини Бенедикт Долль. Біатлоніст за два вогневі рубежі припустився двох помилок.

Друге місце в заїзді посів норвежець Стурла Легрейд, який відстав від переможця на дві секунди. Трійку найкращих замкнув його співвітчизник Ендре Стремсхейм, який програв майже шість секунд.

Найкращим з українців став Віталій Мандзин. Він допустив один промах, але програв переможцю майже дві хвилини. Недалеко від нього опинився капітан нашої команди Дмитро Підручний, але він тричі промахнувся на вогневих рубежах.

65.  Артем Тищенко (0+1)  +2:55,2

Зазначимо, що сьогодні також відбудеться жіночий спринт. Початок онлайн-трансляції о 15:25 за Києвом.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати всіх перегонів біатлонного сезону.